Перейти до вмісту

Самообслуговування

  Ваші гості наливають і оплачують самостійно

  Пропонуємо частково або повністю перевести продаж напоїв на самообслуговування за допомогою дегустаційних стінок, пивних і винних. Дегустаційна стінка вабить відвідувачів і буквально робить для вас гроші. Гості вивчають описи на планшетах поруч з кранами, вибирають напій і наливають собі самі. Персоналу залишається лише вчасно підключати нові ємності. Оплата відбувається або відразу на терміналі, за допомогою банківських карт, або на касі. З нашими терміналами можна також використовувати мобільні сервіси Google Pay і Apple Pay.

  Кому підходить така автоматизація?

  • Пивні магазини і бари при крафтових пивоварнях
  • Пивні ресторани будь-якого формату і розміру
  • Винні дегустаційні зали та ресторани
  • Фуршетні зали, банкет-холи
  • Готелі

  Навіщо потрібно самообслуговування? Згадаймо, як прийнято подавати алкоголь по-старому. Довгі винні карти з 2–3 стовпчиками цін за різні дози… Традиційні пивні меню в пабах – чорні дошки з написами крейдою і ще більшою кількістю стовпчиків… Хто їх читає, крім найзавзятіших біргіків? Повторні замовлення… Пояснення персоналу, часом плутані і незрозумілі… Але все це – тільки зайві перепони між гостем і напоями!

  Переваги автоматизації продажу напоїв

  1. Економія на співробітниках
  2. Економія часу персоналу
  3. Економія місця
  4. Спосіб залучити відвідувачів
  5. Збільшення швидкості і обсягу продажів
  6. Підвищення рентабельності ресторану
  7. Додатковий канал прибутку для розважальних закладів

  В епоху тачскрінів і онлайн-покупок люди все більше цінують свій час і самостійний вибір. Отримавши вільний доступ до кранів, гості охоче експериментують. Набагато краще продаються нові або неходові сорти. Обслуговуючий персонал можна скоротити мінімум на чверть.

  Дегустаційна стінка дозволяє гостям скласти свій «маршрут» і повернутися до тих сортів, які особливо сподобалися. Офіціанти та бармени не витрачають час на пояснення, презентації, повторні замовлення. Не потрібно наливати «пару ковтків» на пробу. Гості все роблять самі і з захопленням, як показує досвід.

  Буває трохи страшно довірити крани гостям: звичніше, коли наливають бармени. Але саморозлів давно використовують і в традиційних пабах: саме для цього служать пивні вежі, або жирафи. Ми пропонуємо просунутий рівень автоматизації з більш широкими можливостями. Важливо забезпечити гостям зручний і простий розлив пива без зайвої піни, а власнику – облік і контроль. Ці завдання легко вирішуються завдяки нашим технічним напрацюванням. Особливість нашого обладнання – реальний облік кожної краплі напою, а не просто часу, поки відкритий кран.

  Автоматизовані бари працюють по всьому світу, від США до Японії. Їх ефективність доведена багаторічною практикою. Після установки пивної або винної стінки продажу пива виростають в 1,5–2 рази. Хочете отримати такий результат?

  Форми самообслуговування напоями

  Ми допомагаємо налагодити різні способи самообслуговування:

  • диспенсери для пива (пивні вежі);
  • пивні столики з кранами;
  • дегустаційні стінки для пива або вина;
  • вендингові автомати в зоні напоїв.

  Інженери mBev можуть спроектувати і зібрати таку систему для будь-якої тари – пляшок, кегів, бег-ін-боксів. Причому вона буде вигіднішою і зручнішою, ніж звичайні винні диспенсери. Найбільші імпортні пристрої такого типу розраховані всього на 16 пляшок, а коштують стільки, що навіть в столичних ресторанах окупаються роками. Кількість же кранів на стінці залежить тільки від її розміру.

  Вино або викачується з бег-ін-боксів спеціальними насосами для напоїв, або видавлюється з кег або пляшок харчовим азотом, який виключає контакт з повітрям.

  Ще один варіант самообслуговування – додаткові станції наливу пива для офіціантів. Якщо відвідувачів багато, а зал великий, є сенс розставити по ньому кілька таких точок. Офіціантам не потрібно ходити далеко і турбувати барменів через кожного келиха. Саме так ми допомогли організувати працю в львівському Театрі пива «Правда».

  У нас великий набір технічних рішень по саморозливу пива і вина, перевірених на ділі в Україні і за кордоном. Системи автоматичного розливу ми розробляємо самі, від апаратної частини до софта.

  Як рішення mBev допомагають заробляти більше:

  Залучають нових клієнтів

  • ваші гості в захваті, адже інсталяції mBev – це справжні арт-об’єкти;
  • у ваших барменів в руках – інструменти для красивого шоу;
  • на кранах – найсвіжіше пиво прямо з пивоварні;
  • офіціанти обслуговують швидко і злагоджено;

  Утримують постійних клієнтів

  • збільшуючи в рази швидкість наливу;
  • зберігаючи початкову пивну формулу;
  • доводячи налив до досконалості.

  Зменшують витрати завдяки:

  • економії на персоналі;
  • усунення зайвих ланок в логістиці;
  • зменшення втрат на піні і сливах.

  Щоб дізнатися більше про найкращі рішення в світі розливу напоїв, заповніть цю просту форму

   Хочу отримати безкоштовну консультацію