Торгівля розливним пивом – прибутковий бізнес. І найбільше грошей він повинен приносити там, де збирається багато людей, – на стадіонах, концертних майданчиках, в кінотеатрах. Така кількість покупців – величезний потенціал, але його потрібно правильно реалізувати.

Основна помилка - погано підібране устаткування для розливу.

Найчастіше забувають, що стадіон не паб, і ставлять звичайні розливні крани. Продавці не встигають обслуговувати довгі черги. Пиво наливається повільно, з рясною піною, не завжди добре охолоджене. Втомлений і засмиканий продавець допускає помилки, нервує. Якість обслуговування падає.
Головні проблеми, з якими стикаються торговці пивом на стадіонах:

● Час продажів обмежений. Перерва між матчами – всього 15 хвилин. Щоб встигнути напоїти всіх бажаючих, необхідно обладнання для швидкісного розливу.
● Багато людей навіть не займають чергу за пивом, розуміючи, що не встигнуть отримати келих.
● Через відсутність автоматизації продавці ледве справляються з натовпом покупців, помиляються при розрахунку.
● Щоб хоч якось налагодити торгівлю, доводиться наймати більше продавців, а це зайві витрати і клопоти.
● Втрати пива на зливі і піні катастрофічні: 15–25 % за рік.
● 1 келих за 8 секунд! За 15 хвилин перерви один RevolMatic наливає більше 100 келихів, а десяток таких диспенсерів – понад 1000 келихів. Рахуйте прибуток…

● Налив не залежить від навичок продавця. Працювати з RevolMatic може навіть ненавчена людина. Диспенсер все робить сам, залишається тільки прийняти оплату і видати повний келих.

● Втрат напою більше немає: машина розливає пиво з бездоганною точністю.

● Не потрібно багато кранів і продавців – автоматичний диспенсер істотно заощаджує ваші гроші.

Продавайте більше пива завдяки автоматичному диспенсеру RevolMatic

Кому потрібен RevolMatic:

Чи можна одним махом вирішити всі проблеми і пробити звичний стелю продажів? Так! Вам допоможе RevolMatic – новітній безконтактний автоматичний диспенсер для пива. З ним гра одразу виходить на інший рівень
● власникам стадіонів, кінотеатрів і концертних майданчиків;
● організаторам масових заходів з великим напливом публіки – фестивалів, концертів, ярмарків, народних гулянь;
● керівництву торгових залів аеропортів;
● приватним підприємцям, що орендують місця для кейтерингу чи фастфуду;
● закладам фастфуду.

Як створювався RevolMatic
Автори винаходу – інженери по розливу напоїв, як і ми. Одного разу вони прийшли на футбольний матч і в перерві встали в довгу чергу за пивом. Очікування виявилося марним, і вони повернулися на стадіон в компанії таких же незадоволених уболівальників. Але у них була перевага: вони були інженерами. Цей випадок і став поштовхом до винаходу RevolMatic – інноваційного автоматичного диспенсера револьверного типу.

Протягом 2 років RevolMatic допрацьовували і випробували в ділі – на 75 рок-фестивалях і футбольних матчах по всій Європі (в Польщі, Німеччині, Чехії, Великобританії). Після такої довгої обкатки в реальних умовах пристрій було доведено до досконалості. Всі зауваження користувачів були враховані. Власники бізнесу відзначили зростання продажів пива на 50 %.

Принцип роботи

1. При автоматичному режимі роботи стопка одноразових стаканів (до 100 шт.) поміщається у вбудований дозатор.
2. З дозатора вони по черзі подаються вниз на поворотний лоток з 6 глибокими лунками.
3. Лоток підводить склянки під розливне сопло. Кожен стакан заповнюється за 8 секунд. Швидкість обслуговування – приблизно 450 келихів на годину.
4. Забезпечується точне дозування і обсяг піни в кожному келиху. Вбудований лічильник відміряє пролив.
5. В автоматичному режимі завжди включений «розумний» контроль піноутворення, заснований на двох параметрах: швидкість наливу і ступень висунення сопла.
6. Диспенсер легко підключається до пивопроводу і охолоджувача стандартними швидкороз'ємними фітингами John Guest.
7. Інтуїтивно зрозуміле управління запуском і настройками здійснюється через сенсорний екран з діагоналлю 4,3 дюйма.
8. У варіанті з модулем самообслуговування передбачена інтеграція з будь-якими платіжними системами.

На відміну від аналогів RevolMatic вперше забезпечує повну автоматизацію наливу: продавцю не потрібно встановлювати і виймати посуд, як, наприклад, при роботі з BEERJET. Можна обійтися і без продавця, використовуючи режим самообслуговування. В цьому режимі оплата приймається за допомогою безконтактних карт RFID і банківських карт. Покупцеві досить піднести картку до терміналу, щоб RevolMatic налив келих.
Для скляного посуду, не придатного для вбудованого дозатора, передбачений ручний режим: продавець сам розставляє келихи по лунках. Коли все келихи заповнені, пристрій автоматично переходить в режим очікування, поки не з'явиться лунка з порожнім келихом.
Переваги RevolMatic

Повна автоматизація. Персоналу залишається тільки розраховуватися з клієнтами.

● Висока швидкість наливу – 8 секунд на півлітровий келих. Обслуговування прискорюється приблизно в 5 разів.

Точний і безперебійний налив без втрат. Дозування і кількість піни в келиху регулюються.
Відсікач піни (FOB-детектор) в комплекті.

Режим самообслуговування. Можливість обійтися без продавців, самостійно оплачуючи напої банківськими картами і картами RFID.

● Санітарна безпека. В автоматичному режимі продавцям не потрібно торкатися до келихів, що значно знижує ризик інфекції.

● Універсальність. RevolMatic розробляли спеціально для пива, враховуючи, що потрібно точно контролювати температуру і піноутворення. Розливати їм інші холодні напої ще простіше.

● Облік і контроль. Дані про пролив, запаси і температуру напою передаються в хмару в режимі реального часу. Можна спостерігати за ходом продажів через смартфон або планшет.

● Компактність. RevolMatic займає дуже мало місця в порівнянні з BEERJET і іншими подібними системами: 60 × 40 × 40 см. При вазі 18 кг його легко переносити і встановлювати.

● Висока надійність. Використовуються найякісніші матеріали – нержавіюча сталь і міцний пластик, сертифікований для застосування з харчовими продуктами.

● Просте управління. Навчитися роботі з RevolMatic можна за 5 хвилин.

● Просте техобслуговування, доступне будь-якому користувачеві. Ми надаємо все необхідне: інструкції, промивний бачок (в комплекті) і спеціальні засоби. Після кожного використання система розливу промивається водою. Додатково потрібна періодична промивка розчином хімікатів.

Під час спортивних матчів та інших масових заходів краще встановлювати кілька таких пристроїв.
Для кінотеатрів, кейтерингу та фастфуду, де немає такого величезного напливу покупців, ми рекомендуємо RevolMatic з модулем самообслуговування. Деякі кінотеатри вже намагалися впровадити пивне самообслуговування, але безуспішно: люди отримували келихи, повні піни. Вся справа в техніці! RevolMatic – не звичайна колона з краном. Пристрій сам забезпечує і подачу посуду, і точний налив без зайвої піни. Відвідувачам не потрібно вчитися правильно наливати пиво – досить сплатити карткою і забрати з підставки повний келих.
Рецепт вашого успіху:

наливайте у п'ять разів швидше;
продавайте мінімум в півтора рази більше пива;
впроваджуйте самообслуговування для санітарної безпеки;
скорочуйте зайвий персонал.

Замовте пристрій RevolMatic, щоб заощадити на персоналі і вивести торгівлю пивом на новий рівень.

mBev ексклюзивний дистриб'ютор RevolMatic в Україні та інших пострадянських країнах.

Ми даємо гарантію на 1 рік по всій Україні, проводимо навчання, сервісне обслуговування і ремонт.


Замовити RevolMatic
Імя
Ваш e-mail