Перейти до вмісту

Ресторан-пивоварня Beerteka, Одеса

Одеса, вул. Генуезька, 5/2

Beerteka – це кілька власних сортів, найкраще українське та імпортне пиво. І справжня пивна бібліотека – полки з колекцією пива з усього світу. Відмінна кухня, гарний інтер’єр і пивне обладнання, яке ми ретельно підбирали і монтували. Ми внесли великий вклад в розробку концепції цього ресторану на всіх етапах, від загального проекту до найдрібніших деталей.

Тут встановлено найдовшу пивну колону з обмерзанням в Україні і, напевно, в усій Європі. На цій колоні 24 пивних крана! Її довелося збирати з 3 секцій і робити спеціальний каплезбірник не тільки для пива, але й для талої води. Щоб отримати і зберегти стільки льоду, постійно працюють 3 чилери потужністю по 1 кВт. Дороге технічне рішення, але виглядає дуже вражаюче. Саме для цього й придумані обмерзаючі колони.

Такого колдрума, як в Beerteka, ми теж ще не робили. Він розміщений прямо в залі на «острові», де теж розливають пиво. Холодильна шафа з кегамі прозора і проглядається з усіх боків.

Інші технічні особливості: по одному вторинному редуктору на кожен пивопровід і пивні помпи. Редуктори забезпечують ідеальну карбонізацію для кожного сорту. Помпи необхідні, тому що джерело пива одне, а точок розливу дві: «острів» і обмерзаюча колона. Просто вуглекислим газом таку систему вже не прокачати, без помп вийшла б перекарбонізація.

Проект було здано в 2021 році.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Хочу отримати безкоштовну консультацію