Перейти до вмісту

Ресторан MAD BARS HOUSE, Львів

Львів, вул. Шевська, 10

Багатоповерховий ресторан MAD BARS HOUSE – один з найнезвичайніших закладів, до яких ми доклали руку. Тут знайдуться напої на будь-який смак, а градус підвищується з кожним поверхом: від пива і сидрів на першому до міцних напоїв і коктейлів на п’ятому. На шостому наливають ексклюзивні крафтові коктейлі. Працювати тут було дуже цікаво.

Наш внесок – монтаж обладнання для зберігання і розливу напоїв на перших двох поверхах. За барною стійкою на першому поверсі знаходиться пивна стінка Varvar Bar на 16 кранів (і ще 4 під сидри і інші слабоалкогольні напої). Також на цьому поверсі встановлені колони з глінтвейном для зими і нітро-кавою для літа, 3 колони для напоїв премікс, барган для розливу газводи з сиропами через компактний сатуратор.

Друга пивна стінка на 8 сортів призначена для самообслуговування. На ній встановлено 4 планшети (по одному на пару кранів), мийки для келихів і термінали оплати. У цьому ресторані ми вперше реалізували можливість розрахунку прямо біля стінки самообслуговування, причому з використанням не карти клієнта, а банківських карт і мобільних сервісів.

На другому поверсі встановлено винну машину і дві зони охолодження для білого і червоного вина. Вино розливається з пакетів bag-in-box (BIB).

Проект було здано в 2021 році.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Хочу отримати безкоштовну консультацію