Перейти до вмісту

Пивні машини для стадіонів

  Швидкісний налив пива

  Прохідність на стадіонах дуже висока. На перший погляд здається, що досить поставити будь-яку пивну установку – і гроші потечуть рікою. На практиці річка не така глибока, як хотілося б. Типові проблеми, з якими стикаються організатори масових спортивних заходів:

  • довгі черги і тиснява перед точками розливу (кіосками і барними стійками);
  • незадоволені клієнти, які не встигають отримати порцію пива за час перерви між матчами;
  • нестача обслуговуючого персоналу;
  • дуже велике навантаження на продавців.

  Все це призводить до того, що стадіони упускають чимало потенційного прибутку. Чи можна виправити ситуацію? Звісно так!

  Системи швидкісного розливу пива вже в Україні!

  Сучасні пивні диспенсери, які ми пропонуємо, допомагають швидко обслужити цілу юрбу. Розробники успішно вирішили основні технічні завдання:

  • висока швидкість наливу;
  • контроль піноутворення;
  • мінімізація втрат пива під час наливу;
  • простота експлуатації;
  • часткова або повна автоматизація операцій.

  Процес наливу і оплати стає набагато швидшим і налагодженим. Це позитивно позначається на продажах і швидкості роботи персоналу, який позбувся зайвого навантаження. Тепер пиво можна розливати одним натисканням кнопки. Не потрібно ані стежити за тим, як наповнюються келихи, ані утримувати їх перед краном

  Це також помітно підвищує рівень гігієни і санітарної безпеки. Ризик забруднення при розливі напоїв прямо залежить від того, хто і як часто береться за посуд. Інноваційні диспенсери настільки продумані і прості, що працювати з ними може навіть недосвідчений продавець без спеціальних знань і навичок.

  Пропозиції по швидкому розливу пива на стадіонах

  ReverseTap (Південна Корея) – вельми нестандартний пивний кран швидкісного наливу через дно спеціального посуду. Це можуть бути одноразові або багаторазові пластикові стакани, скляні келихи, ПЕТ-пляшки зі спеціальним адаптером, навіть глечики і банки. Об’єднує їх одне: спеціальний клапан, вбудований в дно. Келихи такого типу обходяться практично не дорожче, ніж звичайні. Залежно від обсягу (від 0,3 до 0,5 літра) вони заповнюються лише за 5–8 секунд.

  З доступних версій ReverseTap на 1 або 2 келиха можна змонтувати довгу розливну лінію (при бажанні – хоч на 12 або більше одиниць посуду). Одночасне швидке заповнення келихів істотно збільшує швидкість обслуговування. При цьому у продавця вільні руки, він може приймати оплату, видавати здачу, відпускати інший товар.

  RevolMatic (Польща) – автоматичний пивний диспенсер револьверного типу з поворотною підставкою на 6 келихів і одним розливним соплом. Пара-трійка таких пристроїв дозволяє обслужити великий потік людей за лічені хвилини. Процес наливу і подачі порожніх келихів у пристрій повністю автоматизовано. Коли продавець видає заповнені келихи, порожні автоматично завантажуються в звільнені лунки. Можливе використання як пластикової, так і скляної тари, але келихи зі скла повинні бути стандартної форми і завантажуватися вручну.

  BEERJET™ (Австрія) – ще одна революція в повному розливі. Пристрій може наливати до 1000 келихів на годину в повністю автоматичному режимі. Контроль піноутворення досягається за рахунок плавної зміни рівня нахилу келихів щодо кранів, збудованих в один ряд. Так що, по суті, це вже не просто диспенсер, а робот-бармен. BEERJET™ пропонується в чотирьох варіантах: на 4 або 6 келихів, стаціонарний або пересувний. Практично немає обмежень на дизайн і обсяг посуду: від 0,3 до 1 літра, пластик і скло. Вбудований резервуар для пива, що охолоджується за допомогою зовнішнього кулера, забезпечує безперебійний налив навіть при перепідключенні кег.

  В усіх перерахованих пристроях є функція контролю піни. Це істотно знижує втрати пива і дає можливість варіювати стиль подачі – з мінімальною або пишною пінною шапкою.

  Компанія mBev – ексклюзивний дистриб’ютор BEERJET™, RevolMatic і ReverseTap в Україні. Ми забезпечуємо навчання, повноцінне техобслуговування і ремонт.

  Як рішення mBev допомагають заробляти більше:

  Залучають нових клієнтів

  • ваші гості в захваті, адже інсталяції mBev – це справжні арт-об’єкти;
  • у ваших барменів в руках – інструменти для красивого шоу;
  • на кранах – найсвіжіше пиво прямо з пивоварні;
  • офіціанти обслуговують швидко і злагоджено;

  Утримують постійних клієнтів

  • збільшуючи в рази швидкість наливу;
  • зберігаючи початкову пивну формулу;
  • доводячи налив до досконалості.

  Зменшують витрати завдяки:

  • економії на персоналі;
  • усунення зайвих ланок в логістиці;
  • зменшення втрат на піні і сливах.

  Щоб дізнатися більше про найкращі рішення в світі розливу напоїв, заповніть цю просту форму

   Хочу отримати безкоштовну консультацію