Перейти до вмісту

Магазин пива/вина

  Що таке магазин розливного пива або вина? Це в першу чергу система розливу, що працює точно і безперебійно, як фірмові годинники. Якщо розлив вина здійснюється з кег, по суті, обладнання застосовується те ж саме. Наші чисто технічні завдання при проектуванні і монтажі – забезпечити правильне зберігання і налив, звести до мінімуму втрати напою. Як правило, магазини займають меншу площу, ніж ресторани, що робить ці завдання досить тривіальними. Певні труднощі можливі, якщо сховище для кег розташоване нижче, ніж торговий зал магазину, або на великій відстані від нього. У цьому випадку на лінію ставляться пивні помпи.

  Пивний/винний магазин під ключ

  Ми працюємо в індустрії розливу напоїв з 2008 року. За цей час наш рівень технічної підготовки і, не побоїмося цього слова, фантазії виріс так, що робити пересічні магазини стало нецікаво. Облаштувати звичайну розливайку не так вже й складно, команда інженерів для цього не потрібна. Але ми з задоволенням беремося за амбітні і нестандартні проекти. Нам подобається, коли люди пишаються своєю справою і серйозно до неї ставляться. Коли вони хочуть не просто продавати вино і пиво, а нести в маси культуру споживання цих благородних напоїв.

  Так, пиво теж благородний напій: про нього складали пісні, у Стародавньому Єгипті воно входило в щоденний раціон знаті нарівні з вином. У багатьох європейських країнах пиво – один із стовпів національної культури. І для справжніх поцінувачів дуже важливо не просто продати, а правильно подати такий товар.

  Якщо ви хочете відкрити красивий, стильний, винятковий магазин пива або вина, ми із задоволенням допоможемо вам. На всіх стадіях, від проектування до монтажу та запуску.

  Ідеї для пивного магазину

  Повернемося до суто технічного боку справи.

  1. Важливо організувати зберігання різних сортів так, щоб для кожного було забезпечено правильну карбонізацію. Найчастіше ми розставляємо кеги в колдрумі за сортами і для кожної групи встановлюємо вторинні редуктори. Тільки так можна забезпечити правильний смак пива в кожній пляшці, адже карбонізація різних сортів відрізняється.
  2. Чи можна обійтися… взагалі без кег і колдрума? Легко! Якщо у вас магазин при власній пивоварні зі сховищем. Дивно, як часто в нашій практиці доводиться пояснювати пивоварам, що переливати пиво в кеги і переносити їх в магазин – тільки зайвий клопіт. Ми проводимо пивні шланги у магазин прямо від форфасів.
  1. Промивальні головки і рециркуляційний пристрій роблять промивання простою процедурою, з якою персонал легко справляється. Досить підключити до голівок промивний кег з розчином.
  2. Ергономічність дуже важлива. Бережемо кожен квадратний сантиметр площі за прилавком. Розставляємо обладнання з точністю до міліметра. У магазині все намагаємося зробити так, щоб самим було зручно і приємно працювати.

  Як рішення mBev допомагають заробляти більше:

  Залучають нових клієнтів

  • ваші гості в захваті, адже інсталяції mBev – це справжні арт-об’єкти;
  • у ваших барменів в руках – інструменти для красивого шоу;
  • на кранах – найсвіжіше пиво прямо з пивоварні;
  • офіціанти обслуговують швидко і злагоджено;

  Утримують постійних клієнтів

  • збільшуючи в рази швидкість наливу;
  • зберігаючи початкову пивну формулу;
  • доводячи налив до досконалості.

  Зменшують витрати завдяки:

  • економії на персоналі;
  • усунення зайвих ланок в логістиці;
  • зменшення втрат на піні і сливах.

  Щоб дізнатися більше про найкращі рішення в світі розливу напоїв, заповніть цю просту форму

   Залишити відповідь

   Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

   Хочу отримати безкоштовну консультацію