Перейти до вмісту

Бар

  Винний, пивний, коктейльний

  Бар – серце закладу, і воно повинно працювати безперебійно. Якщо правильно організовано бар і налагоджено працю барменів, значить, справа піде успішно. Без черг і довгих очікувань, без зайвої суєти, втрат напоїв і крадіжок. А якщо ні?

  Ресторанний бізнес – один з найбільш рентабельних і ризикованих одночасно. Тут можна як отримувати не менше 200–300% прибутку, так і втратити всі вкладення. Алкоголь і будь-які напої – головна стаття доходів або, навпаки, збитків (якщо допущені помилки). Ось чому, проектуючи для замовника новий ресторан, ми приділяємо бару особливу увагу. Якщо нас запрошують в уже працюючі заклади, як правило, апгрейдити доводиться не тільки лінії розливу, але і барні стійки. Це вже наш коник: ретельно спланувати розташування і дизайн, підібрати і розмістити обладнання з точністю до міліметра.

  Монтаж барной стійки від mBev – це:

  • увага до технічних деталей;
  • новаторські рішення;
  • компактність і ергономіка;
  • обладнання як органічна частина дизайну.

  Дехто захоплюється дизайном стійки, забуваючи, що ефективність роботи залежить від правильної подачі напоїв: шланги, газ і редуктори, помпи, сатуратори, охолоджувачі. Але все це при бажанні можна не ховати, а красиво вписати в дизайн. Наприклад, в пивному ресторані Beerteka ми розташували колдрум з прозорими стінками прямо на одній з барних стійок. З колонами теж можна пограти: обморозити зовні льодом, спустити зі стелі – все залежить тільки від вашої фантазії.

  Барна стійка: компактність і ергономіка

  Робоче місце бармена ми організуємо ергономічно, щоб економити простір, час і зусилля персоналу. Часто власники кафе і ресторанів припускаються помилок лише тому, що не знають про сучасні технічні можливості. Ми постійно вивчаємо, монтуємо і запускаємо передове обладнання для розливу. Це дозволило скласти набір ідеальних деталей, з яких лінія розливу збирається, ніби з конструктора LEGO. У нас є готові рішення на будь-який запит і ноу-хау, що дозволяють звільнити чимало місця.

  Наприклад…

  Охолоджувач для напоїв може бути потужним і при цьому розміром з долоню.
  Охолоджувати скляні келихи можна не в спеціальному холодильнику, а за лічені секунди за допомогою спеціального пістолета-чилера. Бармени перетворюють цей тривіальний процес в нове шоу для гостей.
  Сатуратор для газводи – зовсім не обов’язково громіздка металева коробка. Ми пропонуємо дуже компактний пристрій, який, як і охолоджувач, зручно розміщується під стійкою.
  Вино можна розливати не з пляшок, а з кег або бег-ін-боксів за допомогою вайнмашин. Це позбавляє від маси проблем з логістикою і зберіганням. І не потрібно купувати дорогі винні диспенсери.
  Кава: у нас є готові комплекти для зберігання і розливу колд брю, для виробництва нітро-кави прямо на барі і для звичайної гарячої кави.

  Коктейлі та газовану воду з сиропом можна готувати, не зберігаючи прямо на стійці цілу батарею відкритих пляшок. По-перше, вони забирають багато місця, по-друге, вміст поступово псується від контакту з повітрям. Встановіть барган (розливний пістолет) – і це вирішить всі проблеми. У бармена в одній руці буде відразу 12 напоїв і сотні сумішей.

  Облік напоїв в барах

  Крадіжки в барах і ресторанах завжди були однією з головних проблем. Це явище легко знищити у зародку, встановивши лічильники напоїв. Наші лічильники не можна зламати або відмотати назад, вони точно показують обсяг протоки кожного напою. А в розливному пістолеті BarGun є дозатор для сиропів і компонентів коктейлів, так що бармен не помилиться на свою або чужу користь.

  Ми працюємо в галузі HoReCa з 2008 року і успішно вирішили сотні завдань з барного обладнання. Допомагаємо розширити спектр послуг, просуваємо нові тренди і технічні новинки. Регулярно беремо участь в міжнародних галузевих виставках і форумах, налагодили тісні контакти з усіма світовими лідерами ринку напоїв.

  Ми багато разів демонстрували початківцям і досвідченим рестораторам, як наші технічні рішення збільшують їхній прибуток і зменшують витрати. З успішними прикладами нашої роботи ви можете познайомитися в розділ «Галерея».

  Як рішення mBev допомагають заробляти більше:

  Залучають нових клієнтів

  • ваші гості в захваті, адже інсталяції mBev – це справжні арт-об’єкти;
  • у ваших барменів в руках – інструменти для красивого шоу;
  • на кранах – найсвіжіше пиво прямо з пивоварні;
  • офіціанти обслуговують швидко і злагоджено;

  Утримують постійних клієнтів

  • збільшуючи в рази швидкість наливу;
  • зберігаючи початкову пивну формулу;
  • доводячи налив до досконалості.

  Зменшують витрати завдяки:

  • економії на персоналі;
  • усунення зайвих ланок в логістиці;
  • зменшення втрат на піні і сливах.

  Щоб дізнатися більше про найкращі рішення в світі розливу напоїв, заповніть цю просту форму

   Хочу отримати безкоштовну консультацію